what a war

Szelest ede

Member
Jedno wyniesienie z library : 11:56 Alex Haze [779]: SELL THIS CHAR, 142MLVL CLEAN, 3 PREY SLOTS, 200 PREY CARDS, A LOT OF OUTFITS AND MOUNTS, FULL EQ. CAST ON, FEEL FREE TO MAKE REASONABLE OFFERS. AAA YUNGI SZOFFERY ESSY, VINOXY ETC. KOCHAM WAS

jeferson

Member
Jedno wyniesienie z library : 11:56 Alex Haze [779]: SELL THIS CHAR, 142MLVL CLEAN, 3 PREY SLOTS, 200 PREY CARDS, A LOT OF OUTFITS AND MOUNTS, FULL EQ. CAST ON, FEEL FREE TO MAKE REASONABLE OFFERS. AAA YUNGI SZOFFERY ESSY, VINOXY ETC. KOCHAM WAS
ale masz plytkie myslenie chlopcze xD
jak niszczylismy twoich idoli na library to ty wtedy podwalales gruche na wiesc o tym, ze karamy reload 10april pozdro

Sosna

Active member
Widze, że Szelescik sie poczuł szczur jebany ale jak na pierwszym warmodzie dostał w pizde to tylko pisał "we play 4fun not about score" xD jebany hipokryta

Szelest ede

Member
Bo dalej gramy tu 4fun, to nie nasza tibia, wjechałby każdy inny NORMALNY TEAM, który potrafi grać ręcznie i by nas wyniósł zapewne, ale wy jesteście tylko dziwkami z gunzodusa, zapraszali mnie na otsa chłopy, mówili, że mi pokażecie i właśnie wam pokazałem gdzie wasze miejsce. TIBIA 10 PUSH.EXE RING.EXE I EDRON GEJCIK. Do tego sie nadajecie ceglaste świnie. KARAMY RELOAD 10 KWIETNIA NIE ZMIENNIE JAK TYLKO RUSZY, ZAPRASZAM. W 7 OSOB WAS WYNIOSE TYRANOZAURY BO WITKI MACIE KRZYWE