• Due to unexpected issue - Datacentre of our provider OVH in Strasbourg, which Ezodus is located in was put on fire in night hours of March 10. We are monitoring the situation and wishing the firefighters and OVH administration the best. Check more info here.

Warmode ezodus Peaky Blinders vs Gunzodus Do Dechy

xazerf

Member
Pokażesz screena jak ktoś ci spami mydlino?
ZGNOJONY AJEEEEEE
ZGNOJONY AJEEEEEE
ZGNOJONY AJEEEEEE
ZGNOJONY AJEEEEEE
ZGNOJONY AJEEEEEE
ZGNOJONY AJEEEEEE
ZGNOJONY AJEEEEEE
ZGNOJONY AJEEEEEE
ZGNOJONY AJEEEEEE
ZGNOJONY AJEEEEEE
ZGNOJONY AJEEEEEE
ZGNOJONY AJEEEEEE

🤡🤡🤡
Co Ty myslisz, że ja mam 2iq jak Ty i robię screeny wszystkiego? W łeb się pierdolnij zerowcu xD

xazerf

Member
Wynies mnie mydlino
Wyniosłem. Tsk jak yung został wyniesiony na market 🤡🤡

ZGNOJONY AJEEEEEE
ZGNOJONY AJEEEEEE
ZGNOJONY AJEEEEEE
ZGNOJONY AJEEEEEE
ZGNOJONY AJEEEEEE
ZGNOJONY AJEEEEEE
ZGNOJONY AJEEEEEE
ZGNOJONY AJEEEEE

esssaaa

Active member
Kiedy Mnie wyniosłeś? nie przypominam sobie szczoch ek, zresztą pokazujesz swój poziom umiejętności mówiąc ze jestem full na bocie ;)

xazerf

Member
Kiedy Mnie wyniosłeś? nie przypominam sobie szczoch ek, zresztą pokazujesz swój poziom umiejętności mówiąc ze jestem full na bocie ;)
Ale co Ty jeszcze szczekasz? Gogo na bazarek 🤡
WYNIESIONY ZGNOJONY, BUŹKA PA
1 March 2021, 21:04Killed Mvp'essa at level 585. (Justified)

xazerf

Member

Bergerr

𝕯𝖊 𝕲𝖎𝖙𝖔
No jangus już na utkanej, bo pokazał jakim jest gównem. Ale Berger to kurwa 10/10, spierdolił pzta gubić xDDDDDDDD WIELKIE DOMINANDO AJEE XDDD
stalem sobie na +1 razem z yungiem to ze jestes smieciem co nie potrafi przeznaczyc zeby trzymac pz to nie moja wina haha unkilable dominando

xazerf

Member
stalem sobie na +1 razem z yungiem to ze jestes smieciem co nie potrafi przeznaczyc zeby trzymac pz to nie moja wina haha unkilable dominando
Obsrane majty Berger, kumpli zostawił i spierdolil pzta gubić, a coś pierdoli. Tak z yungiem na górze stałeś, że yung na dole padł zerowcu. Dominando ratow pod thais, a jeszcze opór wam stawiają 🤡🤡🤡

xazerf

Member
boli cie dominacja z naszej strony hahah
Urojeniec 🤡
ZGNOJENI AJEEE
Dobra ta dominacja, od 2 tygodni nawet na 1 wara nie chcecie wyjść, dostajecie wpierdol wszędzie gdzie się da, wojownikami to tylko na forum jesteście xD dominować to możecie co najwyżej wasze dupy wzajemnie 🤡🤡

xazerf

Member
Huj,że na tibie 12 jest bot w dodatku darmowy dający w huj rade czyli pisanie o manualu na otsie na 12+ to juz mydliny
Nie ma sprawy, streamka chcesz jak bez bota ich robię? Wyjebane w boty, na manuału większy fun, a chyba o to chodzi w formie rozrywki jaka jest granie w grę? :)