• Due to unexpected issue - Datacentre of our provider OVH in Strasbourg, which Ezodus is located in was put on fire in night hours of March 10. We are monitoring the situation and wishing the firefighters and OVH administration the best. Check more info here.

Warmode ezodus Peaky Blinders vs Gunzodus Do Dechy

Weezer

Active member
Nie wierzę że takie gówna w tibie grają. War na 12 nie bo to to samo co 10. To samo ale jednak cos innego bo nie wyjdą xD.
Ok bijemy się na 10.
5 warow i koniec xDD
Kto da więcej

Last edited:

Kazan

Member
ty to ziomeczku zapierdoliles nick kazan typowi z forum hexery, ktory mial nick mleczny kazan wiec nie powinienes sie nawet wypowiadac, bo na pushejro tsie kazdy z toba lecial jak z najgorsza kurwa

Bez odbioru
po 1 nie zajebalem nicku tylko mi go przypisał cały serwer po tym jak kupiłem od tego gościa jego eka
po 2 na tsie pushejro jechał każdy z każdym i pod względem jechania akurat byłem tam podrzędny bo bardziej był jechany np. siwek (właściwie to bardziej się śmiali z "gazu na hexanie" ale tylko dopóki nie zaczęli sami walić "gazu")

Szybki Rycerz

Member
tyle stron pisania pierdolenia xD A ja napiszę że zajebisty filmik, jest na nim to za co kocham te grę!

dobrze wiedzieć że można się wbić do fajnego składu 04:39 : D

xazerf

Member
@yungd_2gamelegend co tam mówiłeś wcześniej janguś?

01:04 Yung Bagniak'haze [823]: Sell: 823RP 148Dist 42Mlvl 4Charms 3Prey slots Full Acess
Jak wy to tam lubicie krzyczeć, że tak zacytuje " ZGNOJONY AJEEE", czy jakoś tak XD

CECILIOUS

Forum Veteran
jebac banda z randomow

translate:bonusgod essagood szoffergod yunggod skygod milangod ajeeee

xazerf

Member
Yung god? Chyba marketu 🤡🤡🤡🤡
Rozjechani jak psy, pokazaliście swój poziom, dalej, róbcie to co Jangus, charki na sell, bo nie ma tu miejsca dla takich nohandow xDDDDD
PS. MVP, kto wczoraj latal ten latal xD różnica między nami taka psie, że ja full manual, Ty full bot, a grasz jak gówno xD dupka boli, bo wpierdol bez żadnego oporu :)

Weezer

Active member
Postawcie opór randomy wkoncu. Bo na razie jesteście godami randomow :)
Wieje nuda na otsie. Następna gildie zróbcie :
Zero oporowcy

xazerf

Member
Tak dupa boli, że na krok mnie nie odstepujecie psy, a dalej nic zrobić nie możecie 🤡🤡 co wrócę do PC to spamik jak to mi matkę ruchacie ( pozdro Wilson). Typowi zerowcy 
Ps. Gdzie ci wszyscy szczekacze? Jangus, szoferek? Co, morda zamknięta i w kącie stoją? PRZEJECHANI BEZ OPORU AJEEEEE