• Due to unexpected issue - Datacentre of our provider OVH in Strasbourg, which Ezodus is located in was put on fire in night hours of March 10. We are monitoring the situation and wishing the firefighters and OVH administration the best. Check more info here.

Warmode ezodus Peaky Blinders vs Gunzodus Do Dechy

xazerf

Member
gosciu na palecie odlecialem to i by 1 rotworm mnie najebal retardzie
pisz priv to chetnie wyskocze na solowe zobaczymy czy jestes taki mocny w grze jak i na forum
Ale dzieciak, was 5 na bocie vs ja jeden na full manuału i zostaliście porobieni, to o czym Ty piszesz zerowcu? Berger 2 deski, jakiś eczek 2 deski, Wilson 5 par gaci osranych zmienione, potem szofferek jeszcze wyjaśniony. Psycha wam siada. Chodź na rl się poganiac, zobaczymy czy taki god jak będziesz musiał tych kikutow użyć xDDDDDDDDDDDDD dam Ci nawet charka do ganiania na libke. 5 sekund i śpisz pecie xDDDDD

Szoffer1920

Forum Legend [THE MYTH]
~Szofferek <3 nie zebym mydlil czy cos ale ja nie padlem na library jeszcze ani razu na ezodusie wiec gdybys mogl tutaj jakiegos ssa zapodac jaki dowod cokowielk bylbym zadowolony FARMAZONIE ♿
ps. chodz na rl tibie bo tam tez mam macro na ssy i auto healing

xazerf

Member
~Szofferek <3 nie zebym mydlil czy cos ale ja nie padlem na library jeszcze ani razu na ezodusie wiec gdybys mogl tutaj jakiegos ssa zapodac jaki dowod cokowielk bylbym zadowolony FARMAZONIE ♿
ps. chodz na rl tibie bo tam tez mam macro na ssy i auto healing
Za to na dara walliki na mordę dostałeś i już taki cwany nie byłeś nohandzie xD

xazerf

Member
Btw szofferku, jak tam, cytując " Spróbuj wyciągnąć to 20 małp na 12", udało Ci się ten swój zwierzyniec wycisgnac? Bo na dara na trapa spierdalaliscie aż się kurzylo 😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

xazerf

Member
a to ty ten retard co na 3 def preyach wczoraj cos probowal przyswirowac a najebaly cie 2 inkbloby bo dostales paralizu rak

kojarze
Proof na defy? XDXDDD Bo każda wymówka dobra jak się po pizdzie dostaje nohandzie xD ale mówię, chodź na rl się poganiac, czy pizda jesteś? 😂😂😂😂

xazerf

Member
Poza tym co Ty sie w ogóle jangus odzywasz, skoro tylko Wilson miał jaja się ganiac, wy na utkanej za drzwiami staliście xDDDDDDDS

yungd_2gamelegend

Active member
Proof na defy? XDXDDD Bo każda wymówka dobra jak się po pizdzie dostaje nohandzie xD ale mówię, chodź na rl się poganiac, czy pizda jesteś? 😂😂😂😂

Jaka wymowka jak ja nie padlem?
Mimo tego ze biegalem bez zadnych preyi?

Pisz w grze konfidencie to chetnie wyjde jeszcze raz.. ?

Szoffer1920

Forum Legend [THE MYTH]

zajebal 1 mwala wczoraj na darashi i mowi ze byl na warmodzie XD dostal 2 paralki na library i 2 wyjebki

Flawless Tibia

Well-known member
@xazerf

Are you the ek that was in library yesterday, Tony Charlover if am right?

If you're that guy, I just wanna tell you something:
Good performance.

xazerf

Member

Pisze, chodź na rl, bez bota, tam gdzie rączki musisz użyć XDDDD nie zgadzasz się= jesteś pizda, proste :*

Szoffer1920

Forum Legend [THE MYTH]
@xazerf

Are you the ek that was in library yesterday, Tony Charlover if am right?

If you're that guy, I just wanna tell you something:
Good performance.
Are u this kid from croatia 21 yr's never seen pussy in real-life virgin shit?
650ek standing with full box on fire library without preys? i know u are blind mb thats the reason why u never seen pussy