• Due to unexpected issue - Datacentre of our provider OVH in Strasbourg, which Ezodus is located in was put on fire in night hours of March 10. We are monitoring the situation and wishing the firefighters and OVH administration the best. Check more info here.

Warmode ezodus Peaky Blinders vs Gunzodus Do Dechy

esssaaa

Well-known member
2:15 see this random wall from Dildo Vagins thanks for frag random
edit:
drugi co szczeka
chimera na cleana

Weezer

Active member
Jakiś essa randomek wykluty na gunzodusie coś szczeka ? Aaaa to ten co na 12 na warze padal jako pierwszy 600msem bez liczenia,pewny target . Lepiej bylo jego zajebac niż 400 jakiegoś XD

esssaaa

Well-known member
Jakiś essa randomek wykluty na gunzodusie coś szczeka ? Aaaa to ten co na 12 na warze padal jako pierwszy 600msem bez liczenia,pewny target . Lepiej bylo jego zajebac niż 400 jakiegoś XD
Screen?
prf? ze bez liczenia albo jakkolwiek w latwy sposob padłem?

Moge być nawet wyklutkiem czegokolwiek to nie zmieni tego że moje umiejętności manualne w tej gierce są o pare poziomów wyżej, wiec grzecznie prosze, nie szczekaj
jedynie co możesz Mi zrobić to podziękować za to że możesz patrzeć na mój gameplay, a teraz mnie wynieś. Andrzej Gołota here

Szoffer1920

Forum Legend [THE MYTH]
Jakiś weezer wyklutek z ezodusa sie pruje XD<[to jest chyba najlepszy argument w calej tibi o ile mozna to tak nazawc] nawet i gdyby to ma to jakiekolwiek znaczenie kto gdzie gra? chuj ze essa gra lapiej niz 97% osob na tym otsie i dalej heavyweight champion skacze wam po glowie

polacy juz tak zagnojeni ze musza po hiszpansku pierdolic , bo inni polacy i angielsko jezyczne grajki na nich plują XD zamawiam smieciare niech was zabiera xD

Weezer

Active member
polacy juz tak zagnojeni ze musza po hiszpansku pierdolic , bo inni polacy i angielsko jezyczne grajki na nich plują XD zamawiam smieciare niech was zabiera xD
Dorian non pvp, największe przegrywy tego otsa, przejebali wszystko co było możliwe, złączyli się z brazolami po to żeby teraz w 30osob nie wychodzić na wara xD

Weezer

Active member
Screen?
prf? ze bez liczenia albo jakkolwiek w latwy sposob padłem?

Moge być nawet wyklutkiem czegokolwiek to nie zmieni tego że moje umiejętności manualne w tej gierce są o pare poziomów wyżej, wiec grzecznie prosze, nie szczekaj
jedynie co możesz Mi zrobić to podziękować za to że możesz patrzeć na mój gameplay, a teraz mnie wynieś. Andrzej Gołota here
Dziecko,nie robię screenów z tej gierki, wyjebane. Na twitchu odpal sobie kimpaha i obczaj, tam gdzieś jest chyba spamulec. Pet na liścia mówi coś o Andrzeju Gołocie... How poor.. ignore dla lamuska z wygórowanym ego i bujną wyobraźnia

xazerf

Member
O jak ja lubię te wasze posty na forum. To tak jak iść do cyrku bez wychodzenia z domu, wszystko podane jak na tacy, a małpki tańczą 😂

esssaaa

Well-known member
Dziecko,nie robię screenów z tej gierki, wyjebane. Na twitchu odpal sobie kimpaha i obczaj, tam gdzieś jest chyba spamulec. Pet na liścia mówi coś o Andrzeju Gołocie... How poor.. ignore dla lamuska z wygórowanym ego i bujną wyobraźnia
Andrzej gołota here, powtórze jakbyś nie zrozumiał
jaki nick w gierce?
EDIT: Dlaczego mydlisz, skoro swoje też przegraliśćie?

puedes follarme un plátano

Last edited:

Weezer

Active member
1. Dorian pvp doesnt exist. 200 frag w pizde chary na aukcje i disbanded.
2. Public enemy 300 fragów w pizde i chary na aukcje
3. Peaky blinders almost 200 fragów w pizde i bijecie się raz w tygodniu , czekacie na moment aż będziecie mieć 2x więcej typa.
4. Yalahar 100:56 po 3 tygodniowej przerwie od warmodow bo plakaliscie po wpierdolu na 12 na którą już więcej nie zalogowaliscie, kiedy bylo 5 osob od nas i dobraliśmy 30 typa z zero alliance.

5. Racja, przegraliście i się nie bijecie, bo jeden war w tygodniu jeszcze na 10 to tak średnio jak na PvP enfo. Chyba że nazywasz zabijanie botów biciem się ?
Wywyższaj się dalej ale niestety nic sobą nie reprezentujesz :(

esssaaa

Well-known member
1. Dorian pvp przegrywaliśmy 300 fragami warmode, kto ostatecznie wygrał? powtórze nie mydl
2. Jakie chary na aukcje? powtóze po raz trzeci NIE MYDL
3. Płakaliśmy po wpierdolu na 12? Ziomek to jest to samo jakbyś bił sie na 10, a nie bijemy sie na 12 bo ludzi nie ma na 12 rozumiesz to? i nie płakliśmy tylko sie nie biliśmy bo nie mieliśmy ludzi?
4.Dokładnie przejebaliśćie 100:56 jest czym sie chwalić że na teamspeaku 30razy target sie mówi i tak przejebać?
5. Jakbym miał ludzi do bicia sie na 12 to co za problem sie bić na 12? Ale Ty tego nie rozumiesz bo masz najebane w główce

EDIT: NIckname w gierce?
"Jakiś essa randomek wykluty na gunzodusie coś szczeka ? Aaaa to ten co na 12 na warze padal jako pierwszy 600msem bez liczenia,pewny target . Lepiej bylo jego zajebac niż 400 jakiegoś XD" to Ja mam bójną wyobraźnię ? dobrze napierdolone w tej główce masz