Concordae Mane Dominando - 400 FRAGS

oaerfgik

Member
Czyli smiejesz sie rowniez sam z siebie :) idealnie potrafisz sie wyjasnic, brawo! Jesli nie rozumiesz to daj znac, wytlumacze CI po "chlopsku" :)

PS.Zachowujesz sie jakby fejm w tibijce cos znaczyl, jakbys byl kims. Wyprowadze Cie z tego bledu, jedyne co tym udowadniasz to to jak bardzo w zyciu przegrales. Trzymaj sie cieplutko! :)
no wypierdalaj polaku na nocke do roboty aje

propchy

New member
  • MATMY nie trawie
    FIZYKĄ nie dławię
    CHEMIA jest nudna
    GEOGRAFIA cudna
    NAD HISTORIĄ szlocham
    BIOLOGIĘ wręcz kocham
    Nad NIEMIECKIM jęczę
    Przy ANGIELSKIM ślęczę
    POLSKI olewam
    Na MUZYCE śpiewam
    Na wiedzy wymiotuje
    Za to na W-F dobrze się czuję.
WITaM WSzYsTKIch UCzNIÓw W NOWYM ROKU SzKOLNYM

Sosna

New member
Ale co ja mam Ci się przedstawiać nieudaczniku jebany, nie wiem szukasz kolegów? Ledwo szwy na dupie Ci wyciągli i znowu chcesz by Cie jebali?

Sosna

New member
A teraz tak już oficjalnie, żegnam bo po takim pokazie patologii nie można nic więcej wywnioskować jak tyle, że jesteś nikim w życiu i ta Tibia to jedyne co Ci w życiu zostało, więc dalsza rozmowa i tak nie ma sensu bo chłop to i za rok sprawdzi czy jego wiadomość będzie ostatnia. Zamykam.

oaerfgik

Member
A teraz tak już oficjalnie, żegnam bo po takim pokazie patologii nie można nic więcej wywnioskować jak tyle, że jesteś nikim w życiu i ta Tibia to jedyne co Ci w życiu zostało, więc dalsza rozmowa i tak nie ma sensu bo chłop to i za rok sprawdzi czy jego wiadomość będzie ostatnia. Zamykam.
no, zawijaj sie kurwa no namie jebany, bo czeka cie dluga noc z tatusiem na puszkach i kablach

Ale co ja mam Ci się przedstawiać nieudaczniku jebany, nie wiem szukasz kolegów? Ledwo szwy na dupie Ci wyciągli i znowu chcesz by Cie jebali?
widze teksty juz podlapales, ucz sie kurewski no namie to moze bogowi w jakiejs jednej rzeczy dorownasz XD bez podrowien, pierdolony przeszczepie z evo

Doktor Housik

New member
Czyli smiejesz sie rowniez sam z siebie :) idealnie potrafisz sie wyjasnic, brawo! Jesli nie rozumiesz to daj znac, wytlumacze CI po "chlopsku" :)

PS.Zachowujesz sie jakby fejm w tibijce cos znaczyl, jakbys byl kims. Wyprowadze Cie z tego bledu, jedyne co tym udowadniasz to to jak bardzo w zyciu przegrales. Trzymaj sie cieplutko! :)
Nie ma co trolla karmić, przyglądam się od paru dni temu tematowi i koleś powinien albo iść się leczyć albo brać mniej bo ewidentnie widać że dopalacze resztki szarych komórek wjebały i jedno co potrafi to cisnąć wszystkim w koło, a siebie uważać za pępka świata ;) Ale cieszymy się że nam szarakom tak chujowo się wiedzie a typowi bogaczowi wszystko się układa :D Pozdrawiam ;)